» Haber Detay
Ξ Transal Makine Olarak Neler Yapıyoruz
  • Trafo kazan imalatı, Trafo Bakım Onarım, Trafo Kazanları, Trafo Aksesuarları
  • Gazaltı Kaynak, Paslanmaz Gazaltı Kaynak
  • Plazma Kesim
  • Kablo Kutuları, Genleşme Depoları, YG ve AG Domları, Kazan Takviyeleri

Her türlü Projeli Çelik Metal İşleriniz, teknik resimlere uygun olarak hazırlanmaktadır. İmalatı yapılan ürünleriniz normlara uygun olarak Kumlama – Astar – Son kat prensibi ile bünyemizde bulunan Kumlama ve Boya Tesisinde ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. 

Bunlara ilave olarak Transformatör Radyatörlerine ait aksesuarların üretimi, - Yağ boşaltma tapası, Hava alma tapası, Kaldırma kulakları, Termometre cebi, Radyatör flaşları vs. fabrikamızda üretilmektedir. Projeli metal işleriniz itina ile yapılır.

 

Kazan, genleşme kabı, kablo kutusu, dom, merdiven, Makine İmalatı, Çelik Parçalar, kazana imalatı, genleşme kabı imalatı, kablo kutusu imalatı, dom imalatı, merdiven imalatı, kazan üreticisi, genleşme kabı üreticisi, kablo kutusu üreticisi, dom üreticisi, merdiven üreticisi, makine üreticisi, Trafo Bakım Onarım, Trafo İmalatı, Trafo Üretimi, Trafo tamiri, Gazaltı kaynak, Gaz altı kaynak, Plazma Kesim, Plazma Büküm, Plazma Doğrama, Paslanmaz Gazaltı Kaynak http://trafokazanimalati.blogspot.com.tr/p/hakkmzda_9.html» Diğer Haberler
Ξ 25.01.2017 Kazan ve Kablo Kutusu İmalatımız Tamamlandı.
Ξ Hizmet ve Kalite Anlayışında Transal Makine 1 Numara
Ξ Transal Makine Olarak Neler Yapıyoruz