» Haber Detay
Ξ Hizmet ve Kalite Anlayışında Transal Makine 1 Numara

Hizmet ve kalite anlayışında sınır tanımamayı kendine ilke edinen Transal Makine, çelik yapı ve trafo imalatı sektörünün çözüm odaklı ürün sunan lider firmaları arasında yer almaktadır.

Doğru, kaliteli, yenilikçi ve güvenilir çözüm bulmayı kendine misyon edinmiş olan Transal Makine, entegre ettiği sistemleri ve artan bir kalite anlayışı ile teknik destek sağlamaktadır.
 

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren, Bir Şirket Olarak Anılmayı kendimize bir görev bildik.

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir. Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.

Yaptığımız İşler; Trafo kazan imalatı, Trafo Bakım Onarım, Trafo İmalatı, Trafo Üretimi, Trafo tamiri, Gazaltı kaynak, Gaz altı kaynak, Plazma Kesim, Plazma Büküm, Plazma Doğrama, Paslanmaz Gazaltı Kaynak, Trafo kazan imalatı, Projeli metal işleriniz yapılır, Basınçlı tank imalatı, transformatör, Trafo Üreticileri, Trafo üreticileri İstanbul, trafo üreticileri tuzla, trafo üreticileri İstanbul Anadolu yakası, Trafo İmalatı İstanbul, trafo İmalatı tuzla, trafo İmalatı İstanbul Anadolu yakası, trafokazanimalati.blogspot.com.tr» Diğer Haberler
Ξ 25.01.2017 Kazan ve Kablo Kutusu İmalatımız Tamamlandı.
Ξ Hizmet ve Kalite Anlayışında Transal Makine 1 Numara
Ξ Transal Makine Olarak Neler Yapıyoruz